E-Posta | info@personeltemini.com

KRİSTALİZE CİLA ve
SÜT CİLA BAKIMI
HİZMETLERİMİZ

Kristal Cila Bakımı ve Süt Cila Bakımı

Kristalize cilanın uygulanacağı yüzey öncelikle cila ve kir sökücü kimyasal ile yıkanmalıdır. Kirden armdırılmış temiz yüzeye kristalize cila aparatları ile püskürtülmelidir. Püskürtülecek alan 4 veya 5 m2 geçmemelidir.   

Cila makinası altındaki ped aparatına takılı olan tel ped ile cila yüzeye ya klasik 10 veya 15 dakika arasında tatbik edilmelidir. Bu işlem sonucu mermer yüzeye cila uygulanmış olur. Kristalize cilanın kullanım ömrü, süt cilaya göre çor dana dayanıklıdır. Hareket sirkülasyonuna bağlı olmakla beraber yaklaşık olarak 3 ile 4 ay arası dayanım süresi vardır.

Süt cilanın uygulanacağı yüzey öncelikle cila ve kir sökücü kimyasal ile yıkanmalıdır. Kirden arındırılmış temiz yüzeye süt cila temiz bir paspas ile sürülerek yapılır. Süt cilanın dayanım ömrü kristalize cilaya göre çok dana azdır. 

Hareket sirkülasyonuna olmakla beraber yaklaşık olarak 2 ile 3 narta arası dayanım süresi vardır. PVC yüzeyler sadece süt cila uygulaması yapılır. Granit, ıayans, seramik gibi sırlı yüzeylere cila uygulaması yapılamaz.

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri