E-Posta | info@personeltemini.com

PERİYODİK
GENEL TEMİZLİK
HİZMETLERİMİZ

Periyodik Genel Temizlik

ASYA Sosyal Hizmetler Temizlik Şirketi Olarak Profesyonel Temizlik Anlayışımız ile Sizlere Çözüm Odaklı Hizmet Vermekteyiz.

Çelik ve ahşap eşyalar, masa, sehpa, koltuk, dolap, kapı ve lambirlerin tüm ahşap bölümleri gerekli temizlik malzemeleri ile temizlenir. Temizlik yapılırken masa üzerindeki evrakların dağılmamasına, bilgisayar, teleron, hesap makinesi gibi emtiaların zarar görmemesine özellikle dikkat edilir. 

Çöpler alınmadan önce masa, sehpa üzerindeki kül tablaları temizlenir. Çöp sepetlerinden çöpler dikkatlice toplanır, çöp sepetlerinin poşetleri yenileriyle değiştirilir. Zeminlerin halı kısımları yüksek vakumlu elektrik süpürgeleriyle temizlenir, sert zemin bölümleri ise günlük paspas yapılır. 

Lavaboların duvar ve zeminleri temizlenir, lavabo ve klozetler gerekli temizlik malzemesi ile temizlenerek dezenrekte edilir. Talep edildikçe sıvı el sabunu, tuvalet kağıdı, kağıt havlu gibi temizlik malzemelerinin eksikliklerinin giderilmesi firmamız elemanları tararından yapılır, iş yerlerinin özelliğine göre bina girişi, cam kapılar, merdiven trabzanları ve asansörler temizlenir

 

Web Tasarım ve Kurumsal Kimlik Hizmetleri